Demo

Wersja demo programu dla warsztatu samochodowego - WARSZTAT24

Tylko DEMO działa on-line ! Po zakupie program i wszystkie dane są instalowane na Twoim komputerze !
warsztat24-program-do-warsztatu-samochodowego-3

Nie kupuj kota w worku!

Przetestuj przed zakupem licencji!

By otrzymać loginy testowe do programu warsztatowego, prosimy wypełnić poniższy formularz.
W ciągu kilku minut otrzymasz wszelkie dane dostępowe na swoją pocztę.

W przypadku jeśli nie zdecydujesz się na zakup oprogramowania Twoje dane są usuwane z bazy.

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Warsztat24.com  z siedzibą w Jeleniej Górze;

2) tel. 75 30-70-900 , e-mail: info@warsztat24.com

3) dane osobowe ( e-mail ) przetwarzane będą w celu wygenerowania loginu testowego do programu Warsztat24 na podstawie art. 6 ust 1 pkt a/b/c. 

4) dane osobowe będą przechowywane przez okres testowy , bądź krótszy w przypadku samodzielnego skasowania przez użytkownika jego dostępu z poziomu aplikacji.

5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

6) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

7) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do wygenerowania dostępu do wersji testowej /DEMO/. W przypadku braku chęci podania adresu e-mail , niestety nie będzie możliwości uzyskania dostępu do wersji demonstracyjnej.


Zadaj pytanie