Tani i dobry hosting dHosting.pl

Szanowni Państwo, koledzy i koleżanki.

Co raz więcej mamy zapytań o przejęcie hostingu strony i poczty, bo u aktualnego usługodawcy faktura za odnowienie wbija w ziemie.

Po za wyjątkowymi sytuacjami nie chcemy brać na siebie rejestrację domeny i późniejsze jej utrzymanie, tak samo jak hostowania stron i poczty.

 

Co możemy doradzić ?

Zalecamy dHosting.pl . Jesteśmy z nimi od kilku dobrych lat. Przenieśliśmy się od innych dużych hostingodawców, gdzie zmiana wynikała właśnie z cen za odnowienie usługi/usług.

Przy zakupie usługi (u tych dużych) jest 100 (stówka) a za rok 8 stówek… Do tego dochodzi koszt certyfikatu SSL i robi się 1000 a u kolegi, który zadzwonił dzisiaj 1400 zł. dHosting nigdy nie zaskoczył nas takimi cennikami z gwiazdką. Cenę podnieśli dopiero w tym roku (2023) i z dużym wyprzedzeniem poinformowali nas o zmianie ceny. W tym roku nie tylko oni musieli podnieść ceny, więc nie jest jakieś tajemnicze działanie.

Zatem jeśli szukacie rozwiązania, to zachęcam! Z naszym linkiem (poniżej) otrzymacie rabat na start

Link polecający z rabatem na hosting

Na dzień tego artykułu cena z naszym kuponem za hosting wynosi 258,36 zł brutto.

Po roku odnowienie hostingu  w normalnej cenie 368 zł brutto.

 

Co proponują ?

Po pierwsze należy zwrócić uwagę na to, że jest to hosting skalowalny, który sam dobiera parametry od obciążenia. Oczywiście skalowanie można wyłączyć.

Po drugie miejsce na www i pocztę w wersji podstawowej to 50GB Jeśli wiesz, że będzie to za mało już na początku przy rejestracji możesz wykupić większy dysk.

Po trzecie – bardzo dobrze funkcjonujące wsparcie techniczne, niezależnie od pory dnia i dnia tygodnia.

 

Mam nadzieję, że powyższe pomoże rozwiązać chociaż część problemów.