Instrukcja do kont użytkowników

Obsługa kont użytkowników

 

  1. Wchodzimy w ustawienia (ikona trybiku po prawej stronie), następnie wchodzimy do zakładki „Użytkownicy”. Wyświetli nam się lista użytkowników, po prawej stronie od nazwy użytkownika możemy zmienić jego dane poprzez naciśnięciu przycisku „EDYTUJ”, możemy też usunąć użytkownika poprzez naciśnięcie przycisku „USUŃ”.  Dodatkowo po lewej stronie na górze od tabeli z listą użytkowników mamy napis „Dodaj nowego użytkownika”.     
  2. Jeśli W zakładce „Użytkownicy” klikniemy „Dodaj nowego użytkownika” to przejdziemy do kreatora dodawania nowych użytkowników, uzupełniamy dane użytkownika + w polu „Zmiana uprawnień” wybieramy typ konta. Konto „Administrator” nie posiada żadnych limitów, zapewnia dostęp do wszystkich funkcjonalności programu. Konto „Pracownik” może mieć różne ograniczenia (dostęp do menu magazyn, dostęp do raportów i wiele więcej). „Pracownicy” nie mają też dostępu do zakładki ustawień programu Warsztat24. Po ustawieniu wszystkich danych klikamy przycisk „Zapisz Zmiany”.  Konto administratora może modyfikować inne konto administratorów.
  3. Jeśli w zakładce „Użytkownicy” klikniemy „Edytuj” to przejdziemy do modyfikacji ustawień użytkownika.  Możemy zmienić/skasować hasło, zmienić login i wiele więcej. Po zakończeniu edycji użytkownika klikamy przycisk „Zapisz Zmiany”.